خدمات

 

ثبت نام دانشجو در دوره های آموزش زبان انگلیسی:

      
ثبت نام دانشجو در کالج زبان انگلیسی جهت ورود به دانشگاه و یا صرفاً آموزش زبان انگلیسی مطابق با نیاز فردی برنامه ریزی می شود. دوره های آموزش زبان انگلیسی شامل دوره های ذیل می باشد:

  • آموزش فشرده در دوره های ٣ الی ٩ ماهه (١٥ تا ۲۵ ساعت در هفته)

  • دوره فشرده جهت آمادگی آزمون IELTS و TOEFL جهت ورود به دانشگاه
       (٢٠ تا ٢٥ ساعت در هفته)

  • دوره های تخصصی برای رشته های مدیریت (MBA)، پزشکی، مهندسی

  • دوره های پیش دانشگاهی (Foundations) و پیش فوق لیسانس (Pre-Masters)

  • آموزش فشرده کوتاه مدت ٤ تا ٩ هفته جهت مکالمات روزمره

  • آموزش زبان برای سنین ٩ الی ١٥ سالگی با تور های آموزشی

    هزینه های دوره های زبان در انگلیس: 

 
    هزینه ثبت نام دانشجو در دوره های زبان با توجه به نوع دوره متفاوت است. بطور میانگین هزینه ٦ ماه ثبت نام دوره زبان عمومی (٢٤ هفته) در کالج درجه ١ و مورد تأیید سفارت در لندن از ٢٣٠٠ پوند به بالا می باشد. هزینه اقامت ٢٤ هفته ای نیز حدود ٢٤٠٠ پوند می باشد. یعنی بطور میانگین هزینه اقامت و ٦ ماه آموزش زبان در لندن حدود ٨ تا ١٠ میلیون تومان می باشد. ثبت نام در دوره های تخصصی مانند دوره ی آموزش IELTS یا TOEFL، حدود ١٠ الی ١٥ درصد یبشتر می باشد.

شایان ذکر است که مؤسسه بین المللی رهنمود علم
 هیچ گونه وجهی قبل از صدور ویزای انگلیس دریافت نمی نماید.

 

اخذ پذیرش و ثبت نام دانشجو در دانشگاههای معتبر و مورد تأیید:

  در انگلستان و حدود ٢٥٠ دانشگاه معتبر و مورد تأیید ایران وجود دارد. شهریه دانشگاه های معتبر مانند دانشگاه منچستر، لیدز، بیرمنگهام، سات هامپتون و ... بطور میانگین بین ١٢ تا ١٥ میلیون تومان در سال می باشد. هزینه اقامت و سایر موارد زندگی نیز حدود ١٠ تا ١٢ میلیون تومان در سال است.  به عنوان مثال کل هزینه یک دانشجوی ایرانی که در دانشگاه منچستر مشغول به تحصیل است بین ٢٣ تا ٢٥ میلیون تومان در سال می باشد. البته شهریه دانشگاههایی مانند کمبریج، آکسفورد، کالج سلطنتی و دانشگاه لندن بمراتب گرانتر خواهد بود.

- طـول مـدت دوره فـوق دیپـلم ٢ سـال، لیسـانس ٤ سال، فوق لیسـانس ١ سال، دکـترا ٣ سال و
     پزشکی و دندان پزشکی ٦ سال می باشد.
   - مدارک کلیه دانشگاههای ایران مورد تأیید دانشگاههای انگلستان می باشد.
   - شرط ورود به دانشگاه های معتبر نمره
IELTS آکادمیک ٦ به بالا می باشد و معمولاً پذیرش سالی
    
  یکبار برای ماه سپتامبر  (مهر ماه) انجام می گیرد. دانشجو می بایست حداقل
٦ ماه قبل از شروع
      دانشگاه، جهت اخذ پذیرش اقدام نماید.

 

محل اقامت، خوابگاه و پانسیون

   زندگی در یک خانواده انگلیسی (پانسیون) برای ٤ تا ٦ هفته یکی از بهترین روشهای یادگیری زبان انگلیسی و آشنایی با محیط و فرهنگ است.این خانواده ها از طرف کالج و دانشگاه انتخاب می شوند. برای دختران در این خانواده ها صاحبخانه یک خانم است و دانشجو در اطاق شخصی و با بهترین شرایط و کیفیت زندگی می کند. در این خانواده ها صبحانه و شام بطور کامل پذیرایی می شود. دانشجویان می توانند در خوابگاه دانشجویی نیز ثبت نام کنند.

     هزینه:

   هزینه های خوابگاه دانشجویی یا پانسیون با اطاق شخصی و صبحانه و شام از ١٠٠ پوند در هفته به بالا می باشد. ما معمولاً برای دانشجویان مؤسسه، پانسیون با اتاق شخصی در بهترین منطقه لندن و با صبحانه و شام (با هزینه ای حدود ١٣٤ پوند در هفته) را پیشنهاد می کنیم.

 

بیمه خدمات درمانی:

   دریافت بیمه خدمات درمانی نه تنها جهت اخذ ویزا ضروری می باشد، بلکه شدیداً به دانشجویان توصیه می شود.
   
   
هزینه:

   دوره ٦ ماهه بیمه ۱۵۰ پوند می باشد

 

ترانسفر از فرودگاه به محل اقامت:

   نماینده ایرانی مؤسسه رهنمود علم در لندن، هنگام ورود دانشجو به انگلیس، به اسقبال او در فرودگاه می رود و پس از استقرار دانشجو در محل اقامت راهنمایی های لازم را به او می نماید، تا دانشجو با آرامش و رضایت کامل ورود خود را به لندن تجربه کند.
      لازم به ذکر است تهیه بلیط سفر به عهده ی دانشجو می باشد

اخذ مجوز کار:

   هر دانشجوی ایرانی که تمام وقت و در دوره های ٦ ماه به بالا ثبت نام نماید، می تواند ٢٠ ساعت در هفته بصورت پاره وقت کار کند. انتخاب شغل و نوع آن بعهده دانشجو می باشد. کمترین دستمزد حدود ٦ پوند در ساعت و ١٢٠ پوند در هفته است. این میزان در آمد فقط ٢٠ تا ٣٠ درصد از کل هزینه های دانشجو را در سال تأمین می کند، به عبارت دیگر دانشجویان ایرانی نیاز به ساپورت مالی از طرف خانواده خود دارند.

کارت دانشجویی و مزایای آن:

   پس از استقرار دانشجو و در لندن و ورود به کالج، دانشجو کارت دانشجویی خود را دیافت می نماید و می تواند از تخفیفات ویژه آن برای دریافت کارت مترو و اتوبوس، سیم کارت موبایل، افتتاح حساب بانکی، دریافت تخفیف در رستورانها و سایر موارد مشابه استفاده نماید.

 

اخذ ویزا

   مؤسسه بین المللی رهنمود علم نماینده کالج های مورد تأیید British Council (دفتر فرهنگی کنسولگری بریتانیا در تهران)، سفارت انگلستان در تهران و با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق ترین مؤسسه در اخذ ویزای تحصیلی انگلیس می باشد.

   چنـانـچه پـرونـده شـما تـوسط مـؤسسـه تـأیید گـردد، اخذ ویزای شما تضمین خواهد شد.  مشاوره رایگان و دریافت هزینه پس از صدور ویزا از خصوصیات شاخص این مؤسسه می باشد که در نوع خود در ایران بی نظیر است.

مؤسسه بین المللی رهنمود علم هیچ گونه وجهی قبل از صدور ویزا دریافت نمی نماید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا مدارک مورد نیاز را کلیک کنید

 

                    .              

   Home  |  About  |  Services  |  Documents  |  Links  |  Contact  |       TEL: 8806 3433   -   88063423

Copyright 2006 Rahnemood-e Elm. All rights reserved.